Galaxy S7, microSD Desteği ile Gelebilir!

0
0
0
0
0
Samsung pek çok kullanıcısının uzun zamandır beklediği bir özelliği yeni Galaxy'lerde geri getirebilir.
Samsung'un Galaxy S6 serisi hala şirketin amiral gemisi konumunda olmasına karşın bu ünvanının da yavaş yavaş sonuna geliyor. Zira Samsung çok Galaxy S7 için çalışmalarını bitirme aşamasına geldi.

Telefon hakkında pek çok söylenti çıkmış durumda. Elimizde henüz resmi olan, daha doğru resmi sayabileceğimiz bir sızıntı mevcut değil (görsel, test vs). Ancak, mobil sektörün en güzel yanı da bu; söylentiler bitmiyor. Aslında bu konuda hem siz, hem de biz gerekli tecrübeyi kazanmışızdır diye düşünüyorum zira, bu güne kadar binlerce sızıntı oldu ve büyük bir kısmı da bir şekilde doğru çıktı.Şimdi ise Galaxy S7 hakkında son çıkan sızıntı, Samsung hayranlarını sevindirebilir. Samsung, yüksek seviye telefonlarında microSD giriş özelliğini kaldırdığı zaman, kullanıcılarından inanılmaz bir tepki almıştı. Ancak kararından geri dönmemiş, çıkardığı yüksek özelliklerdeki telefonlardan microSD'yi esirgemeye devam etmişti.

Fakat sanıyoruz Samsung, kullanıcılarının gönlünü alarak Galaxy S7 satışlarında patlama yaptırma konusunda kararlı. Çünkü gelen haberlere göre Galaxy S7 ve S7 Edge'de, microSD girişi olacak. Bu durum gerçekten de telefonun kullanıcıda oluşturduğu cazibe konusunda önemli bir artı. Henüz sızıntının resmiliği, kesinliği gibi bir durum söz konusu değil.Ancak Samsung'u yakından takip eden pek çok kaynakta benzer bilgi olması, bizi microSD'li yeni Galaxy'ler görme konusunda bekleyişe sokmuş durumda. Ayrıca yeni Galaxy'lerde Samsung'un tıpkı microSD'lee gibi unuttuğu çıkarılabilir batarya sisteminin de yeni Galaxy'lerde olması beklenmekte.

Kaynak: Sammobile
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0