Samsung, Galaxy S7’nin Mini Versiyonunu Çıkarabilir

1
1
0
0
0
Yayınlanan son raporlar, Samsung’un tıpkı Apple gibi son amiral gemisi telefonunun mini versiyonu üzerinde çalıştığını gösteriyor.
Samsung’un daha önce de Galaxy S6’nın mini versiyonunu çıkaracağı söylenmiş, hatta bazı online alışveriş sitelerinde görülmüştü. Fakat satışa çıkarılan ürünün sahte olduğu anlaşılmış, zaten Samsung da bu ürünü çıkarmamıştı. Gelen yeni raporlar ise şirketin iPhone'la olan rekabette geride kalmamak için tıpkı Apple gibi mini bir versiyon üzerinde çalıştığını gösteriyor.

Bildiğiniz üzere Apple, 21 Mart tarihinde bir etkinlik düzenleyerek 4 inç büyüklüğündeki iPhone SE modelini duyuracak. Tayvan’dan gelen bilgiler ise Samsung’un Galaxy S7 Mini’yi duyurabileceği yönünde. Yeni akıllı telefonun 4.6 inç büyüklüğünde ve 720 x 1280 piksel çözünürlüğünde ekrana, işlemci olarak da ya Snapdragon 820’ye ya da Exynos 8890’a sahip olabileceği belirtiliyor. Bu işlemcileri Galaxy S7 ve S7 Edge’de de görmüştük. Bunların yanı sıra 9,9 mm incelik, 3 GB RAM ve 12 MP çözünürlüğünde ana kamera da cihazda bulunması beklenen diğer özellikler. Bu söylemlerin şimdilik tamamen spekülasyondan ibaret olduğunu ve somut hiçbir verinin olmadığını belirtelim. Eğer gerçeklik payı varsa, yakın bir süre içerisinde mutlaka somut bilgiler ortaya çıkacaktır. 
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0