• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung, Galaxy S7’nin Her Özelliğini Tek Tek Gösterdiği Yeni Reklam Videosunu Yayımladı

Samsung, Galaxy S7’nin Her Özelliğini Tek Tek Gösterdiği Yeni Reklam Videosunu Yayımladı

0
0
0
0
0
Samsung, Galaxy S7’nin Her Özelliğini Tek Tek Gösterdiği Yeni Reklam Videosunu Yayımladı
Samsung, duyurusunun üzerinden 4 gün geçtiği Galaxy S7 modeliyle ilgili olarak reklam çalışmalarına şimdiden başladı.
21 Şubat tarihinde Galaxy S7’nin duyurusunu gerçekleştiren Samsung, reklam çalışmalarına ara vermeden başladı. Lansmandan önce merak uyandırması için bol bol reklam videoları yayımlayan şirket, bundan sonra da cihazın ilgi çekici özelliklerini ortaya çıkararak bol bol reklamlar yayımlayacaktır.

Şirketin YouTube’daki ABD kanadına ait kanalın paylaştığı videoda, Galaxy S7’nin sanal gerçeklik gözlüğü Samsung Gear VR ile uyumunu ön plana çıkarmak için Galaxy S7: Virtual Reality Machine başlığı atılmış olsa da cihazın hemen hemen tüm özelliklerinden bahsedilmiş. Su geçirmeyen özelliğinden, genişletilebilir hafızasından, kablosuz hızlı şarj özelliğinden, düşük ışıktaki üstün kamera çekiminden bahsedilen Galaxy S7’nin son olarak Gear VR olan uyumu ön plana çıkartılmış.
 

Samsung'un, 21 Şubat tarihinden önce yayımladığı reklam videoları serisinden de anımsayacağınız üzere bu alanda ne kadar başarılı olduğunu ve hedeflerini gerçekleştirme aşamasında yapılması gerekenleri titizlikle yaptığını biliyoruz. O yüzden bu tarz reklamların sayısı gün geçtikçe gelmeye devam edecektir.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0