• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung Galaxy S7'nin Tasarım Videosu Sızdırıldı!

Samsung Galaxy S7'nin Tasarım Videosu Sızdırıldı!

0
0
0
0
0
Yeni yılın merakla beklenen telefonlarından biri olan Galaxy S7'nin tasarım videosu sızdırıldı.
Samsung'un yeni yılda amiral gemisi görevini üstlenecek cihazı Galaxy S7 hakkında yeni bilgiler gelmeye devam etmekte. Bir süre önce render görselleri sızdırılan telefonun şimdi de tasarım videosu yayınlanmış durumda.

Bu haberimizde sizlere sunduğumuz render görsellerinden düzenlenerek hazırlanmış olan tasarım videosunda, S7 hakkında merak ettiğiniz tüm tasarımsal sorular da cevaplanmış diyebiliriz.Bizim en çok ilgimizi çeken şey, telefonun ciddi derecede Galaxy S6 ile olan benzerliği. Tabiki Samsung'dan tamamen farklı bir tasarım beklemek olmazdı ancak bu denli bir benzerliğinde bizleri bir nebze şaşırttığını söyleyebiliriz. Bu arada tasarım videosunda microSD girişi ve USB Type-C portunun olmayışı da dikkatimizi çekmiş durumda. Tabii bu videodan yola çıkarak birşeyler söylemek için de henüz biraz erken diyebiliriz.
 

Samsung Galaxy S7'nin Şubat ayında tanıtılması bekleniyor. Hatta kesin bir tarih belirtmek gerekirse şu an için ''21 Şubat'' tarihi konuşulmakta. Böyle bir durumda da Samsung'un amiral gemisi telefonunu Mobile World Congress 2016 öncesi göreceğimiz anlamına gelmekte.

Kaynak: GSMArena
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0