Samsung Galaxy S7 Satışları Tavan Yaptı

0
0
0
0
0
Samsung'un amiral gemisi cihazları Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge satış rakamlarında Samsung'un yüzünü güldürmeye devam ediyor.
Piyasaya çıkışının üzerinden birkaç ay geçen Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge, hala mobil cihaz sektörünün zirvesinde cihazlar. İlk olarak Galaxy S6 serisine özellikle tasarımsal olarak oldukça benzetilen S7, piyasaya çıkışının ardından aslında ne denli farklı, yeni ve sağlam özellikleri olduğunu da göstermişti.

Şimdi ise Galaxy S7 Edge, satış konusunda Samsung'un ciddi şekilde yüzünü güldürmeye başlamış durumda. Pisayasaya çıkışından bu yana 10 milyon adet satış rakamına ulaşan Galaxy S7, bu rakamı kısa bir süre içerisinde geliştirecek.Kore menşeli iki farklı analiz firmasının verilerine göre Galaxy S7 ve S7 Edge, sastışlarda bu ay sonu baz alındığında 25 milyonu görecek.

Tabii aynı analiz firmaları bu yükselişin kısa sürede düşüşe doğru geçeceğini de söylemekte. Ancak bu düşüşün ardından Samsung, bu kez yeni kozunu oynamaya hazırlanıyor; Galaxy Note 7. Ağustos ayında satışa sunulacak Galaxy Note 7, Galaxy S7'nin bayrağını devralarak yola devam edecek. Bakalım Eylül ayında iPhone 7'nin tanıtılması ile piyasanın hakimi kim olacak.

Kaynak: PhoneArena
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0