• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung, Galaxy S7 ve Galaxy Note 5 İçin Esnek Ekran Geliştiriyor

Samsung, Galaxy S7 ve Galaxy Note 5 İçin Esnek Ekran Geliştiriyor

0
0
0
0
0
​Samsung, Galaxy S6 Edge ile kavisli ekran modeline geçiş yapmıştı. Bu modelin kullanıcılar tarafından (en azından görüntü olarak) beğenildiğini söylemek mümkün. Ayrıca cihazın, yapılan performans testlerinde Galaxy S6 ile birlikte oldukça sağlam puanlar aldığını görmüştük. 
Samsung, Galaxy S6 Edge ile kavisli ekran modeline geçiş yapmıştı. Bu modelin kullanıcılar tarafından (en azından görüntü olarak) beğenildiğini söylemek mümkün. Ayrıca cihazın, yapılan performans testlerinde Galaxy S6 ile birlikte oldukça sağlam puanlar aldığını görmüştük. 

Bu köklü sayılabilecek değişikliğin ardından tasarım olarak değişikliğe devam edecek olan Samsung’un, Galaxy S7 ve Galaxy Note 5 için bazı planları bulunuyor. Bu planları gerçekleştirmek için de öncelikle kullanılacak olan malzemeleri üretmesi gerekiyor. Söylentilere göre bu malzeme, ekran için kullanılacak polyamid malzeme. Polyamid, esnek bir yapıya sahip ürün ve OLED ekran üretimi için kullanılıyor. Güney Kore’den gelen haberlerde Samsung’un Galaxy S7 için üretime geçtiği zaman aylık 8 milyon ekran üretimine ihtiyaç duyacak.

Bu değişiklikle birlikte Samsung, farklı tasarımlarda telefonların da üretilmesini amaçlıyor. Zaten önceden Samsung’un esnek ve katlanabilir akıllı telefon üreteceğiyle ilgili bir haber paylaşmıştık.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0