• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung, iPhone 6S’le Rekabet Etmek İçin Galaxy S7'yi Bu Yılın Sonunda Duyurabilir

Samsung, iPhone 6S’le Rekabet Etmek İçin Galaxy S7'yi Bu Yılın Sonunda Duyurabilir

0
0
0
0
0
Güney Kore'den gelen haberlere göre Samsung, bu yıl içerisinde tanıtılacak olan iPhone 6S'le rekabet edebilmek için Galaxy S7'nin duyurusunu daha erken gerçekleştirebilir.
Güney Kore medyasından gelen haberlere göre Samsung, yılın ikinci yarısında Galaxy S7’nin tanıtılması için çalışmalarını çok yoğun bir şekilde sürdürüyor. Samsung’un, en büyük rakibi olan Apple’ın iPhone 6S’i çıkarmadan önce Galaxy Note 5 modelini duyurarak ticari rekabette öne geçmek için bir planı vardı. Fakat görünen o ki Galaxy S7, Galaxy Note 5’in hemen ardından iPhone 6S’e cevap vermek amacıyla daha zamanlanandan daha önce duyurulabilir.

Güney Koreli haber yayın organı olan Newsis, Samsung’un planlanandan yaklaşık 2-3 ay öncesinden Galaxy S7’nin çalışmalarına başladığını belirtti. Galaxy S serisine ait modelleri genelde 12 aylık bir döngü içerisinde duyuran Samsung’un Galaxy S7 için düşündüğü bu strateji, ilk bakışta çok agresif görünüyor. Alışılagelen bir iyileştirme sürecinin ardından amiral gemilerini duyuran Samsung, bu stratejiyi gerçekleştirirse çok kısa bir sürede gerekli çalışmalarını yapmak zorunda. Çünkü Apple’a karşılık vereyim derken yapılacak bir hata, tüm planları alt üst edebilir. Bu söylentiler doğru çıkarsa (ki doğru olması çok muhtemel görünüyor) Samsung, aynı yıl içerisinde iki Galaxy S serisine ait akıllı telefonun duyurusunu gerçekleştirmiş olacak. 

Kaynak: PhoneArena
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0