• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung Galaxy S8 edge İçin Yapılmış En Etkileyici Konsept!

Samsung Galaxy S8 edge İçin Yapılmış En Etkileyici Konsept!

1
0
0
0
0
Tasarımcı Steel Drake, hayalindeki Samsung Galaxy S8 edge’e ait konsept çalışmalarını yayınladı.
Kırgızistanlı tasarımcı Steel Drake (muhtemelen lakabı bu), Samsung’un bir aksilik olmazsa önümüzdeki yılın ilk aylarında duyuracağı akıllı telefon modeli Galaxy S8 edge için konsept çalışmalarını yayınladı. Daha önce iPhone 8 için de bir çalışma yapan tasarımcı, bu sefer mesaisini Galaxy S8 edge için harcamış.

141 x 72 x 6.8 mm boyutlarıyla tasarladığı telefonun en dikkat çekici kısmı ise kuşkusuz kavisli kenarları. Diğer edge modellerinde olduğu gibi keskin hatlar yerine daha oval bir tasarımla hazırlanan telefonun dikkat çekici bir diğer noktası ise kullandığı logo. Aslında logonun tasarımı yeni değil (2013 senesinde yapmış), fakat yine de telefonun üzerinde çok orijinal durduğunu söylemeliyim. Evinize kurmak isteseniz dünyanın parasını vereceğiniz projeksiyonu telefona entegre eden tasarımcı, aslına bakarsanız geleceğin telefonlarında olma ihtimali yüksek teknolojik yeniliklere de vurgu yapıyor. (projeksiyon olsa sizce de güzel olmaz mıydı?) 

Şarj konusunda da tamamen kendi fikirlerini telefona yansıtan tasarımcı, bu işlemin bataryayla ya da PC ile bağlantı kurulması yerine şarj istasyonu ve şarj dönüştürücüyle yapılabileceğini düşünüyor. Tasarımı kutusuna kadar düşünerek gerçekleştiren Steel Drake’in konsept çalışmalarından bazı bölümleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0