• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung Galaxy S8, Muhteşem Bir Ekrana ve Çift Arka Kameraya Sahip Olacak

Samsung Galaxy S8, Muhteşem Bir Ekrana ve Çift Arka Kameraya Sahip Olacak

0
0
0
0
0
Samsung’un önümüzdeki yıl duyuracağı yeni amiral gemisinin ekranı ve kamerasıyla ilgili heyecan verici söylentiler var.
Çin’den gelen bilgilere göre Samsung, Galaxy S8’in ekranı ve arka kamerasıyla ilgili son kararlarını almış durumda. Buna göre Galaxy S8’in arkasında, Samsung Motors üretimi çift kamera modülü yer alacak. Asıl bomba ise ekranıyla ilgili.

Sanal gerçekliğin popülaritesinin artmasıyla birlikte Galaxy S8’in ekranının 4K ekran çözünürlüğünde olması bekleniyor. Bu çözünürlükte bir ekran cihazın bataryasını sular seller gibi sömüreceği için şu an en merak ettiğimiz bir diğer konu, bataryanın kaç mAh değerinde olacağı. Eğer ekranla ilgili bu söylenti doğru ise o zaman minimum 4000-5000mAh aralığında bir bataryayla karşılaşabiliriz.Galaxy S8’in işlemcisinin 10nm FinFET üretim sürecinden geçirilmiş (bu, daha fazla gücün sağlanacağı fakat mevcut enerjinin daha verimli kullanılacağı anlamına geliyor) Snapdragon 830 olması bekleniyor. 

Son olarak IP68 su geçirmez sertifikasıyla ilgili resmi bir açıklama gelmiş olmasa da bu zamana kadar gelen söylentiler, cihazın yüksek ihtimalle bu sertifikayla birlikte geleceğini gösteriyor. (hatta PhoneArena bundan oldukça emin)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0