Samsung Galaxy Tab 5 Ortaya Çıktı

0
0
0
0
0
Samsung'un biraz uzun süren yeni cihazının sızdırılması sonunda Galaxy Tab 5 ile bozuldu. TENAA'dan sertifikasını alan Galaxy Tab 5, böylelikle ortaya çıkmış oldu.
Çin'in sertifika kuruluşu olan TENAA'nın sertifikalarını ve sertifika verdiği cihazları halka açık bir şekilde göstermesiyle ortaya çıkan telefonlar önemli bir sızıntı oluyor.

Bu sefer uzun süredir (yaklaşık bir hafta oldu sanırım) hiçbir cihazı sızmayan Samsung'un TENAA'dan aldığı sertifika sonucunda yeni tableti ortaya çıktı. (Biz de şirketi kapatacaklar sandık hiçbir cihaz çıkmayınca)Samsung Galaxy Tab 5 adını alacak yeni tablet in teknik özellik detayları da TENAA sayesinde ortaya çıktı. 

Buna göre 8.0 inç HD AMOLED ekran ile gelecek olan Galaxy Tab 5, 1.2GHz hızındaki 4 çekirdekli bir işlemci, 2GB RAM ve 16GB depolama kapasitesi ile gelecek.SM-P355C model adını kullanan Galaxy Tab 5'te 5MP arka 2MP de ön kameraya yer verilirken S Pen de bulunacak.

Tabletlere göre kabul edilebilir bir teknik özelliklere sahip olacak ve 4G desteği bulunan Galaxy Tab 5'in tanıtılması da yakında olacak ve ülkemizdeki raflarda da yerini bulacaktır.

Kaynak: TENNA
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0