• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung'un S Serisine Ait Yeni Tabletinin Varlığı Kanıtlandı

Samsung'un S Serisine Ait Yeni Tabletinin Varlığı Kanıtlandı

0
0
0
0
0
​Geçtiğimiz ay Samsung’un S serisine ait yeni tabletler çıkaracağına dair haberler yer almıştı. O tabletlerden bir tanesi gün yüzüne çıktı. Galaxy Tab S2 adındaki tablet, SM-T715 kod adıyla Zauba web sitesi tarafından görüntülendi.
Geçtiğimiz ay Samsung’un S serisine ait yeni tabletler çıkaracağına dair haberler yer almıştı. O tabletlerden bir tanesi gün yüzüne çıktı. Galaxy Tab S2 adındaki tablet, geçtiğimiz hafta Hindistan'da test aşamasından geçti. SM-T715 kod adıyla gelecek olan tablete ait ilk bilgiler, Zauba tarafından görüntülendi.

Galaxy Tab S 2’nin teknik özelliklerine baktığımızda 8 inçlik Super AMOLED ekranının olduğunu görünüyor. 8 çekirdekli Exynos 5433 işlemci, 3 GB RAM, 32 GB dahili hafıza alanı, 8 megapiksel arka ve 2.1 megapiksel ön kamerası bulunacak. Tabletin bataryası ise 3850mAh gücünde olacak.Tabletin aynı sistem özellikleriyle 9.7 inçlik bir versiyonu daha bulunacak ve her iki cihaz Android 5.0 Lollipop işletim sistemiyle çalışacak. Tabletlerle ilgili bilgiler şimdilik bu kadar, daha detaylı bilgilere önümüzdeki günlerde ulaştığımız zaman sizlere aktaracağız.

Kaynak: SamMobile
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0