• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung Galaxy Tab S2'yle Dünyanın İlk Tablet Piyanosu

Samsung Galaxy Tab S2'yle Dünyanın İlk Tablet Piyanosu

1
1
0
0
0
Samsung'un en son ürettiği tablet olan Galaxy Tab S2'den 199 tane bir araya getirilerek "Dünyanın İlk Tablet Piyanosu" oluşturuldu.

Son dönemlerde reklamcılık sektörü direkt olarak TV ya da internet sitelerinde banner olarak yapılan düz reklamcılık yerine viral denilen çeşitli yolların kullanıldığı reklamlara yönelirler. Bu aşamada birçok sağlam yapımların ortaya çıktığı bu tarz reklamcılıkta Samsung'un bilinen Oscar ödül töreni viralinden sonra şimdi de Londra'da Noel Bayramı için hazırladığı 100 adet Galaxy Tab S2 ile hazırlanan piyanıo dikkat çekti.

Ünlü piyano sanatçısı Myleene Klass tarafından sahnelenen piyano bir tahta iskeletin üzerine koyulan ve tamamıyla Tab S2 ile kaplanan bir şekilde hazırlandı. Piyano tuşlarının da Tab S2'den birkaç tanesinin yan yana getirilmesiyle hazırlanan piyano bir hayli ilgi de gördü.Piyanist Myleene Klass'a göre bambaşka ve benzersiz derecede güzel bir deneyim sunan Galaxy Tab S2'lerden üretilen bu piyano Spitalfields Market'de sergilendikten sonra ne yapılacağı bilinmeyen bu tablet piyanosu büyük ihtimalle Samsung'un Londra ofisinde sergilenmeye devam edecektir.Hemen teknik özelliklerini de hatırlatmak gerekirse 8 inç ve 9.7 inç byüklüklere sahip iki modeli bulunan Tab S2, 2K ekran çözünürlüğüne sahip Super AMOLED ekran barındırıyor. 8 çekirdekli ve 1.9GHz hızında çalışan bir çipset, 3GB RAM ve 32GB/64GB depolama alanı gibi olanaklar sunan tablette 8 inçlik versiyonda 4.000mAh, 9.7 inç versiyonunda ise 5.870mAh bataryaya yer verilmiş. 8MP arka ve 2.1MP ön kamerası bulunan tablet oldukça şık tasarıma da sahip.

1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0