• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung'un Yeni Modeli Galaxy V Plus, Malezya'da Satışa Sunuldu

Samsung'un Yeni Modeli Galaxy V Plus, Malezya'da Satışa Sunuldu

0
0
0
0
0
Samsung, ilk olarak Malezya’da satışa sunduğu giriş seviyesi yeni akıllı telefon modeli Galaxy V Plus’ı duyurdu.
Samsung’un şu anda en fazla üzerinde durduğu cihazı kesinlikle Galaxy Note 5. Zaten son günlerde teknoloji dünyasında bu cihazla ilgili birçok haber de internet sitelerine düşmüş durumda. Fakat giriş seviyesi akıllı telefonlarıyla ilgilenmeye devam eden şirket, Galaxy V Plus ismindeki yeni modelini duyurdu.

Galaxy V Plus, 4 inç büyüklüğünde ve 800 x 480 TFT ekrana sahip. 1.2GHz saat hızında çift çekirdekli işlemcisi bulunan cihazda, 512 MB RAM ve 2 GB genişletilebilir dahili hafıza alanı bulunuyor.

3 MP arka ve 0.3 MP çözünürlüğünde ön kamerasının bulunduğu Galaxy V Plus’ta, 1500mAh gücünde batarya bulunuyor. LTE bağlantısının olmadığı, yalnızca 3G bağlantıyı destekleyen cihazda, çift SIM kart desteği bulunuyor. TouchWiz arayüzüyle gelecek Galaxy V Plus’ın işletim sistemini ise Android 4.4 KitKat oluşturacak.

Klasik siyah ve beyaz renk seçeneklerine sahip olan cihaz, öncelik olarak Malezya’da 82 dolarlık etiket fiyatıyla satışa sunulacak. Diğer ülkelerde satışa sunulmasıyla ilgili bir bilgi açıklanmadı.


0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0