• Anasayfa
  • Mobil
  • ​Kablosuz Kulaklık Gear Circle’in Tanıtım Videosu Yayınlandı

​Kablosuz Kulaklık Gear Circle’in Tanıtım Videosu Yayınlandı

1
0
0
0
0
​Kablosuz Kulaklık Gear Circle’in Tanıtım Videosu Yayınlandı
Güney Koreli üretici firma Samsung, kablosuz kulaklık Gear Circle’nin tanıtım videosunu yayınladı. Geçtiğimiz yaz akıllı saat Gear S ile birlikte tanıtılan ürünün tanıtım videosu, Samsung’un YouTube kanalı üzerinden kullanıcıların beğenisine sunuldu. 
Güney Koreli üretici firma Samsung, kablosuz kulaklık Gear Circle’nin tanıtım videosunu yayınladı. Geçtiğimiz yaz akıllı saat Gear S ile birlikte tanıtılan ürünün tanıtım videosu, Samsung’un YouTube kanalı üzerinden kullanıcıların beğenisine sunuldu. 

Geliştirilen özellikleriyle Gear Circle, sıradan kulaklıklara göre oldukça farklı gözüküyor. Kullanıcının konforunu üst düzeye çıkarmayı hedefleyen Gear Circle, sesi arama yapma özelliğini de içinde barındırıyor. Gear Circle telefona gelen sesli arama ve bildirimleri titreşim yoluyla kullanıcıya haber veriyor. Ayrıca cihaz kullanılmadığında, kolye olarak boynunuzda kalabiliyor. Yeni teknoloji kulaklık, Samsung HD ve SoundAlive ses teknolojileriyle uyumlu olarak çalışıyor ve kullanıcılara ses kalitesi yüksek müzikler dinleme imkanı veriyor.  

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0