• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung Geleceğin Teknolojileri İçin Yeni Ekip Kuruyor

Samsung Geleceğin Teknolojileri İçin Yeni Ekip Kuruyor

0
0
0
0
0
Teknolojinin tüm hızıyla yoluna devam ettiği son günlerde Samsung’tan etkileyici adımlar gelmeye devam ediyor. Gelen haberlere göre Güney Koreli şirket yeni bir inovasyon ekibi kuracak ve bu ekiple beraber geleceğin teknolojilerine yön verecek.
Teknolojinin tüm hızıyla yoluna devam ettiği son günlerde Samsung’tan etkileyici adımlar gelmeye devam ediyor. Gelen haberlere göre Güney Koreli şirket yeni bir inovasyon ekibi kuracak ve bu ekiple beraber geleceğin teknolojilerine yön verecek.

Bu konuda yaratıcı fikirler oluşturmayı planlayan Samsung Electronics tarafından kurulacak olan ekip sanal gerçeklik, drone, 3D baskı ve robot gibi yüksek teknolojilere ayarı vererek piyasaya yeni ürünler kazandırmaya çalışacak. Samsung Mobile’ın başında bulunan Shin Jong-kyun‘un önderliğindeki ekibin farklı bir çizgiye sahip olacağı ve bu zamana kadar denenmemiş projelere imza atacakları da gelen haberler arasında yer alıyor.  Samsung denildiği zaman genellikle akıllara cep telefonu veya televizyon geliyor. Şirket, yeni kuracağı bu ekiple düşüncelerin yönünü değiştirecek gibi gözüküyor.  

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0