Samsung Hayatınızı Arşive Alacak

1
0
0
0
0
Samsung Hayatınızı Arşive Alacak
Samsung'un yeni nesil Galaxy serisi cihazlarına gelecek olan uygulaması Life Times'ın ekran görüntüleri basına sızdı. Life times ile Samsung hayatınızı kayıt altına alarak arşive halinde kaydetecek. Korkmayın! Casusluk yapmak için değil, günlüğünüzü tutmak için.
Samsung haberleri paylaşan ve Samsung'tan sızdırdığı bilgilerle meşhur olan SamMobile'ın haberine göre Samsung'un Galaxy serisi cihazlar için geliştirmekte olduğu Life Times uygulaması sizin günlük hayatınızı kaydetmenizi ve dijital bir günlük arşivi oluşturmanızı sağlıyor.

Daha önce geliştirilmiş olan yine Samsung'un Story Album uygulaması, sadece fotoğraflar için konum ve zaman bilgisi ile birlikte bir albüm oluşturmanıza imkan veriyordu; ancak Life Times uygulaması, konuyu biraz daha geniş çaplı ele alarak e-postalarınızı, dinlediğiniz müzikleri, gittiğiniz yerleri ve tabi ki fotoğraflarınızı ekleyebildiğiniz bir günlük olacak ki bu da Samsung'un, Android'te yer alan Day Journal ya da IOS'teki Day One gibi uygulamalarla başlayan hayatu kaydetme furyasından geri kalmak istemediğini gösteriyor.

Ne var ki bu çalışma ile ilgili birkaç da soru işareti mevcut. Kısa bir süre önce uygulama geliştirme konusunda Google ile anlaşan Samsung, kendine ait uygulamaların sayısını azaltacağını duyurmuştu. ("saf Android"li Galaxy istiyoruz.) Bu karşın Life Times uygulamasını geliştirmeye başlaması akıllara "acaba Google ile mi paylaşacak yoksa Galaxy için kendisine mi saklayacak?" sorusunu getiriyor.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0