• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung Hindistan'a Özel 10 Adet Yeni Telefon Tanıtacak

Samsung Hindistan'a Özel 10 Adet Yeni Telefon Tanıtacak

0
0
0
0
0
Samsung, önemli telefon üreticilerinin en gözde pazarlarından biri olan Hindistan pazarına, rekor sayıda yeni telefon ile giriş yapmaya hazırlanıyor.
Telefon sektöründe büyük firmalar dünyanın önde gelen pazarlarında söz sahibi olmak için kıyasıya bir mücadele içinde. Bu pazarlar gelen olarak Çin, Hindistan, Amerika ve Avrupa olarak ele alınabilir.

Özellikle son zamanlarda Çinli telefon üreticileri, hemen hemen her pazarda söz sahibi olma adına büyük bir yarış içindeler. İşte bu firmalardan biri olan Samsung, Avrupa ve Amerika'daki pazarlarda olan başarısını, Hindistan'da da yakalarayak, bu pazarda zirveye çıkma adına önemli bir adım atmak üzere.

      

Bu proje doğrultusunda Güney Kore'li şirket, tam on adet orta seviye akıllı telefonu Hindistan'da sunmaya hazırlanıyor. Bu hamlesi ile pazarda söz sahibi olan Xiaomi, Lenovo, Motorola gibi önemli firmlarla rekabete girecek olan Samsung'un yeni cihazları, hem Android, hem de Hindistan'da yaygın olarak kullanılan Tizen'li modeller olacak.

Cihazların 375 TL ile 755 TL fiyat aralığında olması beklenmekte. Ayrıca Samsung bu on telefonu Temmuz ile Eylül ayları arasında on farklı lansman ile tanıtarak, görkemli bir tanıtım organizasyonu gerçekleştirecek. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0