• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung ve IKEA, Kablosuz Şarjlı Ev Eşyaları İçin Anlaşmaya Vardı

Samsung ve IKEA, Kablosuz Şarjlı Ev Eşyaları İçin Anlaşmaya Vardı

0
0
0
0
0
Samsung ve IKEA, Kablosuz Şarjlı Ev Eşyaları İçin Anlaşmaya Vardı
Samsung sadece mobil pazarı üzerinde durmayıp teknolojinin tüm platformlarında söz sahibi olma çabalarını sürdürüyor. Samsung’un daha önce kablosuz şarj teknolojisiyle ilgilendiği konuşuluyordu. Son olarak Samsung, IKEA ile kablosuz şarjlı ev teknolojileriyle alakalı bir anlaşmaya vardı.
Samsung sadece mobil pazarı üzerinde durmayıp teknolojinin tüm platformlarında söz sahibi olma çabalarını sürdürüyor. Samsung’un daha önce kablosuz şarj teknolojisiyle ilgilendiği konuşuluyordu. Son olarak Samsung, IKEA ile kablosuz şarjlı ev teknolojileriyle alakalı bir anlaşmaya vardı.

Samsung’un IKEA ile olan anlaşması sonucu bu teknolojiyle üretilen ürünler, bu yılın Nisan ayından itibaren Avrupa’nın bazı ülkelerinde ve Kuzey Amerika’daki IKEA mağazalarında satışa çıkarılacak. Samsung’un 10 Nisan’da yeni akıllı telefonları Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge’i satışa sunmasının ardından bir de bu teknolojiyle üretilen ürünlerinin satılacağını açıklaması, kablosuz şarj teknolojisine ne kadar ilgi duyduklarını açık bir şekilde gösteriyor.Ortaklık anlaşmasıyla ilgili açıklamada bulunan IKEA, kablosuz şarj özellikli ürünlerle müşterilerinin daha rahat bir yaşam standardı yakalamasının amaçlandığı belirtilirken, Samsung, IKEA’nın yeni ev eşyaları sayesinde telefonları şarj etmenin çok daha basit ve rahat olacağını açıkladı.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0