Samsung Kıvrılabilir Ekrana Geçti

0
0
0
0
0
Samsung Kıvrılabilir Ekrana Geçti
Las Vegas'ta devam eden CES 2014'te televizyonlar son derece ilgi çekiyor. Üstelik bu yılki televizyonlar birkaç yıl ileride teknolojilere sahip. İşte Samsung'un 4K çözünürlükte, "kıvrılabilir" OLED ekranlı 85 inç modeli.
Las Vegas'ta devam eden CES 2014'te bu yıl da oldukça fazla televizyon modeli mevcut. Ne var ki bazı modeller gerçekten böyle bir teknoloji fuarına yakışır nitelikte ve adete geleceğin teknolojisini, sunuyor.

Kıvrılabilir ekran teknolojisinin de elbette tek temsilcisi LG değil. LG'nin 4K çözünürlükte kıvrılabilir OLED ekranına Samsung'tan 85 inçlik bir cevap geldi.

Arkasında bulunan bir motor ile normal zamanlarda düz ekran bir televizyon olarak duran bu ekran, tek bir tuşa bastığınız anda arkasındaki motorun ekranı bükmesi ile kıvrımlı hale geliyor ve size yepyeni bir görüntü deneyimi sunuyor.

Elbette henüz ne zaman piyasaya çıkacağı belli değil bu geleceğin televizyonunun; ancak eğer Samsung'un bu oyuncağını salonunuza koyma niyetiniz varsa şimdiden birikime başlasanız iyi olur.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0