• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung da Apple'dan Özenerek Telefonlarını Taksitle Satacak!

Samsung da Apple'dan Özenerek Telefonlarını Taksitle Satacak!

0
0
0
0
0
Apple'ın iPhone 6S lansmanında satın almak için başlattığı taksitli satışı Samsung da uygulayacağına dair söylentiler başladı. Buna göre Samsung da tıpkı Apple gibi ucuz yollu taksitlendirme sistemi ile ürün satışı yapabilir.
Bildiğiniz gibi Apple birçok bölgede cihazları çok iyi olarak gösterilse de biraz "pahalı" olduğundan dem vurulur. Her yeni çıkan cihazda da biraz daha fazla üzerine fiyatlandırma yapan Apple, bu soruna oldukça güzel ve ülkemizde son zamanlar dışında aşina olduğumuz bir şekilde çözüm bulmuştu.

Şu an için sadece Amerika'da geçerli olan taksitli ödeme sistemini başlatan firma, 30 Dolar civarlarında aylık ödeme ile ABD vatandaşlarını iPhone 6S sahibi yapacak. Peşin fiyatına taksit dediğimiz durumu gerçekleştiren ve herhangi bir operatöre bağlı olmadan direkt olarak Apple ile yapacağınız kontrat ile iPhone 6S sahibi olma devrini diğer Apple Store'lara da getirebileceği konuşulmakta.Ancak bu kolay ödeme sistemi ile Amerika Birleşik Devletleri'nde ciddi kan kaybı yaşayabileceğini düşünen Samsung da aynı ödeme sistemini gerçekleştirebileceği bir program başlatacağına dair söylentiler mevcut. Yani Galaxy S6, Galaxy S6 Edge, Galaxy Note 5, Galaxy S6 Edge Plus ve Galaxy Tab S2 modellerinde uygulayacağı düşünülen bu sistemi önümüzdeki aylarda yine ABD'de olmak üzere hayata geçirebilir.

Eğer her iki firma bu ödeme sistemini oldukça ucuz bir şekilde ülkemize de getirirse kapış kapış 6S'ler ve S6'lar havada uçabilir. Ama öyle bir plan var mı yok mu şu an için bilemiyoruz. Ancak Samsung'un da bu olaya hemen geri kalmamak için dahil olması da birçok kesim tarafından özenme durumu şeklinde gösteriliyor. Fakat her ne olursa olsun tüketim çılgınlığından acayip faydalanacak olan da onlar olacak.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0