Samsung'tan Yaşlılara Özel Telefon!

0
0
0
0
0
Samsung'tan Yaşlılara Özel Telefon!
Son dönemde akıllı teknolojik cihazları ile piyasayı alt üst eden Samsung,  yeni bir model daha çıkardı. Fakat bu cihaz Galaxy S veya Note serisinden değil.
Son dönemde akıllı teknolojik cihazları ile piyasayı alt üst eden Samsung,  yeni bir model daha çıkardı. Fakat bu cihaz Galaxy S veya Note serisinden değil. Piyasaya çıkardığı donanımsal olarak çok yüksek cihazları ile tanınan Samsung, orta ve daha çok yaşlılara hitap eden kapaklı bir telefon piyasaya sürdü.

Bu telefon barındırdığı giriş seviyesi özelliklerden ziyade kullanım kolaylığı sağlıyor. Master adındaki bu yeni tasarımda 3 inç ekran var. Note 3 ile başlayan deri hissi veren arka panel ile satışa sunulan bu model oldukça sağlam bir yapıya sahip görünüyor. Standart alfanümerik tuş takımı, fm radyo ve 3MP kamerası ile tam bir yaşlı telefonu diyebiliriz.

Samsung bu modelde akıllı telefonlarda da kullandığı bazı özelliklere yer verdi. Örneği Loud modu ile telefonun çıkardığı sesi arttırabiliyorsunuz. Acil durum moduna da yer veren Samsung Master modelinde, 1000 mAh batarya bulunuyor. Söylentilere göre Güney Korede satışa sunulacak olan bu cihaz 234 dolar fiyat etiketine sahip.  
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0