• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung’tan Galaxy S6’ya Özel Müzik Uygulaması: Milk Music

Samsung’tan Galaxy S6’ya Özel Müzik Uygulaması: Milk Music

1
0
0
0
0
​Samsung, yaklaşık 1 yıl önce Milk adındaki çevrimiçi müzik servisini faaliyete sunmuştu. Ayrıca şirket 4 ay önce Milk Video’yu hayata geçirmiş, Youtube ve Vimeo gibi video servislerine rakip olmayı hedeflemişti.
Samsung, yaklaşık 1 yıl önce Milk adındaki çevrimiçi müzik servisini faaliyete sunmuştu. Ayrıca şirket şuradaki haberimizde de anlattığımız üzere 4 ay önce Milk Video’yu hayata geçirmiş, Youtube ve Vimeo gibi video servislerine rakip olmayı hedeflemişti.

Şimdi de şirketin Milk Music adındaki müzik uygulaması, 1 Mart’ta tanıtılan Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modellerinde ön yüklü olarak kullanıcılara sunulacak. 

Bu servisle kullanıcılar, istediği tarzdaki müziğe kolayca ulaşabilecekler. Oldukça kolay bir arayüzle 200’den fazla radyo istasyonunda farklı tarzlarda müzik dinlenebiliyor. Çevrimdışı olarak müzik dinleyebileceğiniz bu hizmeti kullanabilmeniz için premium üyelik satın almanız gerekiyor. Aylık 3.99 dolar karşılığında Milk Music'e sahip olabilirsiniz. Fakat uygulamanın şimdilik ülkemizde kullanılmadığını, yakın bir zamanda geleceğini de belirtelim.

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0