• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung, MWC 2015 Etkinliğinde Galaxy S6'yı Böyle Tanıtabilir

Samsung, MWC 2015 Etkinliğinde Galaxy S6'yı Böyle Tanıtabilir

0
0
0
0
0
Akıllı telefon savaşlarının tüm hızıyla devam ettiği son günlerde Samsung cephesinden haberler gelmeye devam ediyor. Söylenenlere göre Galaxy S6'nın 5.1 inç olarak duyurulan ekranı 5.5 inç olacak şekilde tasarlanacak. 
Akıllı telefon savaşlarının tüm hızıyla devam ettiği son günlerde Samsung cephesinden haberler gelmeye devam ediyor. Söylenenlere göre Galaxy S6'nın 5.1 inç olarak duyurulan ekranı 5.5 inç olacak şekilde tasarlanacak. 

İnternette dolaşan görsellere göre Galaxy S6, daha önce görülen sızıntılardan biraz daha farklı olacak. Metal gövdeye sahip olan telefonun göze çarpan en büyük özelliği ise iki yana açılabilen stereo hoparlörler olmuş. Eğer yayınlanan görseller sadece şakadan ibaret değil ise Galaxy S6 gerçekten ilginç bir yapıya sahip olacak. 1 Mart’ta Barselona’da yapılacak olan MWC 2015 fuarında kullanıcıya tanıtalacak model ilk baharın sonlarına doğru satışa sunulacak. Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge'in fiyat listesini görmek için şuradaki linke tıklayabilirsiniz.Kaynak: 4pda.ru
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0