Samsung S5'in Kamerası Kaç Megapiksel Olacak?

1
0
0
0
0
Samsung S5'in Kamerası Kaç Megapiksel Olacak?
Güney Kore'nin dev teknoloji firması Samsung'un amiral gemisi olan Galaxy serisinin son modeli S5 ile ilgili müthiş bir iddia ortaya atıldı. İşte Galaxy'nin beklenen kamera performansı.
Küresel pazarda yavaş yavaş bilgisayar satış rakamlarını yakalamaya başlayan ve başlı başına bir sektör olma yolunda emin adımlarla ilerleyen akıllı telefonlarla ilgili dev şirketlerin amiral gemisi telefonları hakkında sürekli olarak yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Android'in son sürümü olan KitKat ile pazara çıkması planlanan Galaxy S5'in kamerasıyla ilgili ortaya müthiş iddialar atıldı.

Geçen yılın bahar aylarından itibaren reklam kampanyalarıyla Galaxy S5'in tanıtımını gerçekleştiren Samsung, en son çıkacak olan telefonuyla kullanıcılarının karşısına yüksek kalitede bir kamerayla çıkabilir.

Android işletim sistemini en iyi harmanlayan modeller arasında bulunan ve 50 milyonun üzerinde satış rakamlarına ulaşan Galaxy S3'ün popülerliğinin ardından, Galaxy S5'in kamerasının 20 megapiksel çözünürlükte olacağı konuşuluyor.

Göz tarayıcı ve parmak izi okuyucu gibi özelliklerinde bulunacağı ürünün tanıtılacağı tarihin Mart ayı içerisinde olacağı tahmin ediliyor.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0