Samsung S5 Plus'ın Özellikleri Belli Oldu

0
0
0
0
0
Gün geçmiyor ki Samsung karşımıza yeni bir telefonla gelmesin. Akıllı telefon piyasasında, en fazla telefon çıkaran Samsung desek yalan olmaz. Galaxy Note 4 ve Galaxy Alpha ile bu yıla damgasını vuran Samsung, yeni çıkaracağı S5 Plus'ı fazla reklam yapmadan çıkardı. Ancak bu telefon için söyleyebileceğimiz tek söz "fırtına öncesi sessizlik" olacaktır.
Gün geçmiyor ki Samsung karşımıza yeni bir telefonla gelmesin. Akıllı telefon piyasasında, en fazla telefon çıkaran Samsung desek yalan olmaz. Galaxy Note 4 ve Galaxy Alpha ile bu yıla damgasını vuran Samsung, yeni çıkaracağı S5 Plus'ı fazla reklam yapmadan çıkardı. Ancak bu telefon için söyleyebileceğimiz tek söz "fırtına öncesi sessizlik" olacaktır.

Yeni tanıtılan Galaxy S5 Plus, üstün özellikleriyle Android kullanıcılarını etkileyecek gibi duruyor.Snapdragon 805 ile gelecek olan cihazın, bu çipseti kullanacak olan telefonları geçme ihtimali çok yüksek. Çünkü bu çipseti kullanan cihazların ekran çözünürlüğü QuadHD oluyor. Bu telefonda ise Full HD çözünürlük bulunuyor. Ancak bu eksiklik S5 Plus için performans açısından artı puan olacaktır. Ayrıca telefonlar için QHD ekran henüz erken sayılır. 1920x1080 çözünürlük gayet yeterli diyebiliriz.
S5 Plus'ın diğer özelliklerine bakacak olursak, Adreno 420 grafik işlem birimini görüyoruz. Ekranı 5.1" olan telefonda 2 GB ram bulunuyor. 145 gramlık ağırlığı ve 2600 mAh bataryası bulunan S5 Plus'ın 16 ve 32 GB hafızaya sahip modelleri bulunuyor. Ayrıca hafızasını microSD kart desteğiyle beraber 128 GB'a kadar artırabiliyoruz. Arka kamerası 16 megapiksel, ön kamerası ise 2 megapiksel olan telefonun çıkış tarihi ve fiyatıyla ilgili henüz bir bilgi yok. Ancak detaylar gelmeye başladıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0