• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung’tan Çin’de Çok Farklı Konseptte Mağaza

Samsung’tan Çin’de Çok Farklı Konseptte Mağaza

0
0
0
0
0
Samsung’tan Çin’de Çok Farklı Konseptte Mağaza
​Samsung, dün Çin’in başkenti Pekin’de Galaxy Lifestyle Store isimli bir mağaza açtı. Tüketicilere “eşsiz bir deneyim” yaşatmak amacıyla tasarlandığı söylenen mağazada, Galaxy Note 4 satın aldığınız sırada kahvenizi yudumlayabiliyorsunuz.
Samsung, dün Çin’in başkenti Pekin’de Galaxy Lifestyle Store isimli bir mağaza açtı. Tüketicilere “eşsiz bir deneyim” yaşatmak amacıyla tasarlandığı söylenen mağazada, Galaxy Note 4 satın aldığınız sırada kahvenizi yudumlayabiliyorsunuz.
 
Mağazanın konseptiyle ilgili açıklamada bulunan Samsung’un Küresel Pazarlama, IT ve Mobil Bölümü’nden sorumlu Başkan Yardımcısı Youngheen Lee, “Burası yalnızca perakende mağaza değil. Burada arkadaşlarınızla beraber takılabilir, yeni arkadaşlar edinebilir ve özel içeriklere erişebileceksiniz” dedi.
 
Mağaza 5 bölümden oluşuyor: Ürün deneyim alanı, Galaxy Lab, Galaxy müzik, Galaxy aksesuar ve danışma alanları.


 
Müşteriler, mağaza içerisinde kulaklıklarıyla müzik dinleyip, Galaxy Tab S üzerinden dergi okuyabilecek. Galaxy Note 4 satın aldığınızda bir de yanında size kahve ikram edilecek.
 
Bunlar şimdilik Pekin’de açılan mağaza için geçerli. Önümüzdeki aylarda aynı sistemde bir mağazayı ülkemizde görmek istiyoruz. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0