• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung’tan Heyecanlandıran Galaxy S8 Paylaşımı!

Samsung’tan Heyecanlandıran Galaxy S8 Paylaşımı!

0
0
0
0
0
Samsung’un resmi Facebook sayfasından, Galaxy S8’e atıfta bulunan bir paylaşım geldi.
Samsung, dün akşama doğru resmi Facebook sayfasından, üzerinde 8 rakamının olduğu bir görsel paylaştı. Galaxy S8’e atıfta bulunularak yapılan paylaşım, doğal olarak tüm Samsung fanlarını heyecanlandırdı.

Something big is coming tomorrow. #TheNextGalaxy’ yani ‘Yarın büyük bir şey geliyor. Sonraki Galaxy anlamına gelen metinle yapılan paylaşım, tahmin edebileceğiniz üzere 1 Nisan şakası :). Aslında hala şaka olduğuna dair başka bir paylaşım gelmiş değil, ama şakadır. Kesin şakadır. (şaka di mi, yüreğimize indirmeyin)
 

Something big is coming tomorrow. #TheNextGalaxy

Samsung Mobile tarafından gönderildi 31 Mart 2016 Perşembe


Bunun şaka olduğunu anında çözen bir kullanıcı da Samsung’un Galaxy S8’i önümüzdeki yıla kadar çıkarmayacağını, dolayısıyla bunun 1 Nisan şakası olduğunu belirten paylaşımda bulundu. (1 Nisan, yurtdışında April Fools adıyla anılır)Hazır lafı açılmışken Galaxy S8’le ilgili açılan bir sitede, cihazda olması beklenen bazı özelliklerden bahsedilmiş. (hatta hangi ülkede hangi fiyatlarla satılacağından bile bahsetmişler) Buna göre Galaxy S8 için 5.2 inç büyüklüğünde ve 4K çözünürlüğünde ekran, 4200mAh gücünde batarya, 30/8MP çözünürlüklerinde arka ve ön kamera, 6 GB RAM, 64 ve 128 GB dahili hafıza seçenekleri uygun görülmüş. (rüyalar gerçek olsa değil mi?)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0