Samsung'dan İlginç Patent: Katlanabilir Galaxy Nasıl Görünecek?

0
0
0
0
0
Samsung'un yeni patentlediği bir teknoloji gelecek akıllı telefon modelleri hakkında ipuçları sunuyor. Katlanabilir Galaxy'nin olası görünümüne birlikte göz atalım...
Telefon üreticileri sürekli yeni teknolojiler geliştirme peşinde. Daha önce ortaya çıkarılmamış yenilikler de henüz başlangıç aşamasında patent koruması altına alınıyor. Sık sık gündeme gelen Apple patentlerinden sonra şimdi de Samsung’a ait yeni bir patent tartışma konusu oldu.

 Samsung Yeni Bir Devrim Peşinde Mi?

9to5google.com sitesinin yayınladığı habere göre, şirketin son patenti katlanabilir bir akıllı telefon konsepti üzerine. Aşağıdaki görselde yer alan ayrıntılar, Samsung’un dokunmatik ekran, kamera ve diğer akıllı telefon bileşenlerinin eksiksiz yer aldığı devrimsel bir yenilik peşinde koştuğunu gösteriyor. 

 Öncekilerden Farklı Bir Konsept!

Yeni katlanabilir konsepti, akıllı telefon çağından önceki katlanabilir telefonlardan çok farklı olan Samsung, mini laptop görünümlü bir akıllı telefon amaçlıyor olabilir. Görselden anlaşıldığı kadarıyla oldukça ufak olacak ve katlanabilirlik özelliğiyle ceplere rahatlıkla sığabilecek bu konseptte bükülebilir OLED ekran teknolojisinden de yararlanılacağını düşünebiliriz. Eğer gerçekleşirse bu yenilikçi katlanabilir konsepti Galaxy modelleri için büyük bir adım olabilir.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0