Samsung'tan Metal Kasalı Galaxy Alpha

0
0
0
0
0
Samsung'tan Metal Kasalı Galaxy Alpha
​Geçen ay Samsung tarafından lanse edilen Galaxy Alpha hakkında, kasasının tamamen metal kaplama olacağıyla ilgili haberler çıkmış, fakat sadece metal bir çerçeveye sahip olduğu görülmüştü. Fakat son gelen haberlere göre metal kasalı bir cihazın yolda olduğu söyleniyor.
Geçen ay Samsung tarafından lanse edilen Galaxy Alpha hakkında, kasasının tamamen metal kaplama olacağıyla ilgili haberler çıkmış, fakat sadece metal bir çerçeveye sahip olduğu görülmüştü. Fakat son gelen haberlere göre metal kasalı bir cihazın yolda olduğu söyleniyor.
 
Sammobile tarafından yapılan habere göre Galaxy Alpha ailesine dahil olacak SM-A500 ismindeki bu akıllı telefonun kasası tamamen metal ve çıkarılamayan bir bataryası olacak. (çıkarılamayan bataryası bana eksi bi' not gibi geldi)
 

 Telefonun özellikleri nasıl olacak?

Galaxy Alpha’ya göre daha Premium bir his sunacak olan yeni akıllı telefon, bazı noktalarda daha farklı özellikleri barındıracak.  Örneğin 5 inçe yükselen Super AMOLED ekran 720p çözünürlükte olacak telefon, yonga seti olarak 1,4GHz hızında ve dört çekirdekli Snapdragon 400 kullanacak.
 
2330mAh gücünde bataryası olan ürünün arka kamerası 8 MP, ön kamerası ise 5 MP olacak. 16 GB arttırılabilir hafızasının olacağı belirtilen üründe ayrıca nabız ölçer ve parmak izi okuyucu özellikleri bulunacak.
 
Samsung’un bu cihazı, önümüzdeki yılın başlarında piyasaya sürmesi bekleniyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0