• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung'tan Türkiye'de Yapsa Milyonlarca Dolar Zarara Edeceği Kampanya: Güney Kore'ye Gelen Turistlere Bedava Galaxy Note 5

Samsung'tan Türkiye'de Yapsa Milyonlarca Dolar Zarara Edeceği Kampanya: Güney Kore'ye Gelen Turistlere Bedava Galaxy Note 5

1
0
0
0
0
Samsung’un en büyük mobil taşıyıcılarından olan SK Telekom, Güney Kore’ye gelen turistlere ücretsiz olarak kullanmaları için Galaxy Note 5 veriyor.
Markalarının kullanıcılar üzerinde olumlu bir etki yaratması amacıyla değişik fikirler üreterek bunları hayata geçiren Samsung, dünya genelinde ses getiren bir kampanya başlattı. Şirket, Güney Kore’ye gelen turistlere Şubat ayının sonuna kadar geçerli olan kampanya dahilinde ücretsiz olarak kullanabilecekleri Galaxy Note 5 veriyor.

Samsung’un Güney Kore’deki partnerlerinden olan SK Telekom’un gerçekleştirdiği kampanyada turistler Galaxy Note 5’i 5 gün boyunca kullanabiliyorlar, üstelik 1 GB’lık mobil internet de hediye ediliyor. 

Kore Turizm Organizasyonu’yla birlikte Samsung ve SK Telekom’un planları arasında, her hafta Seul Havaalanı’na gelen 250 turistin bu kampanyadan faydalanması yer alıyor. 2016 yılı içerisinde Güney Kore’ye ziyarette bulunan 1200 turist, bu kampanyadan faydalanmış durumda.Kampanyanın oldukça insani ve kullanıcı odaklı olduğu açık, fakat insanın aklına ister istemez ‘acaba suistimal edilir mi?’ sorusu da gelmiyor değil. 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0