Samsung'tan Yine Apple'ı Hedef Alan Bir Reklam

1
0
0
0
0
Samsung'tan Yine Apple'ı Hedef Alan Bir Reklam
​Artık dizilerin beklenen yeni bir bölümü beklediğimiz Samsung Apple reklam atışmalarına bir yenisi daha eklendi. Geçtiğimiz günlerde Galaxy Note 4’ü tanıtan Samsung, bu sefer de iPhone 6 Plus’ı ti’ye alan bir video yayınladı.
Artık dizilerin beklenen yeni bir bölümü beklediğimiz Samsung-Apple reklam atışmalarına bir yenisi daha eklendi. Geçtiğimiz günlerde Galaxy Note 4’ü tanıtan Samsung, bu sefer de iPhone 6 Plus’ı ti’ye alan bir video yayınladı.
 
Geçen hafta buna benzer 6 videodan oluşan bir reklam serisi yayınlamıştı Samsung. Yeni videoda ise ilk saniyelerinden itibaren Galaxy Note 4’ün gelişim aşamaları gösteriliyor. iPhone 6 Plus’ta olmayan çoklu görev özelliği ve S Pen’e vurgu yapan Samsung, videoda teknoloji sitelerinin makalelerine de yer vermiş. BGR sitesinin: “Gerçek acıtır: Apple fanlarının büyük ekranlı iPhone 6 Plus için Samsung’a teşekkür etmesi gerekiyor” başlıklı bir haberi videoda dikkat çekiyor. Faazon nickli bir Twitter kullanıcısının, iPhone 6 Plus’ın tasarımının 2 yıl önce çıkarılan Galaxy Note 2’yi andırdığını gösteren tweet’i de yayınlanmış.
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0