• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung, Bu Zamana Kadar Ürettiği Cep ve Akıllı Telefonlarında Kullandığı Renkleri Yayımladı

Samsung, Bu Zamana Kadar Ürettiği Cep ve Akıllı Telefonlarında Kullandığı Renkleri Yayımladı

0
0
0
0
0
Samsung’un üretimine başladığı günden bu zamana kadar cep telefonu ve akıllı telefonlarında kullandığı renklerle ilgili bir infografik yayımlandı.
Samsung’un son yıllarda ağırlıkla gümüş renginde akıllı telefonlar ürettiğini biliyoruz. (farklı renkler de kullandılar tabii de ağırlık olarak bu iki renk) Fakat şirket, akıllı telefonların teknoloji dünyasına girmeden önce herkesin kullandığı cep telefonlarının da üretimini gerçekleştiriyordu. Uzun yıllardır büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan Samsung, o zamanlar renk çeşidinin daha fazla olduğu cep telefonları dahil 100’den fazla ürününde kullandığı renklerle ilgili bir infografik yayımladı.

Yayımlanan infografikte, son yıllarda kullanılan renkler dışında kahverengi, sarı, altın, turuncu, yeşil, kırmızı, mor, pembe, beyaz ve siyah renkler bulunuyor.

İçerisinde Galaxy Note 4 ve Galaxy S6 gibi üst düzey modellerin de bulunduğu akıllı telefonlarla birlikte kullanılan renkleri daha net görebilmeniz için biraz zum yapmanız gerekecek. (tamamen Samsung’un paylaştığı infografiğin boyutlarıyla alakalı, yoksa ben size yamuk yapar mıyım)

Kullandığınız Samsung cihazlarındaki en favori renginiz hangisi? (turuncu benim çok hoşuma gitti)


0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0