Samsung'a TouchWiz Tema Özelliği Geliyor

0
0
0
0
0
Samsung, mobil ürünlerinde Android tabanlı TouchWiz kullanıcı arayüzünü kullanıyor. Kullanışlı özellikleri ve uygulamaları olsa da TouchWiz, hantal yapısıyla eleştirilerin odak noktası olmuştur. S5’le birlikte daha hızlı bir sistem oluşturan Samsung, önümüzdeki dönemlerde TouchWiz arayüzüne yeni özellikler katmaya devam edecek.
Samsung, mobil ürünlerinde Android tabanlı TouchWiz kullanıcı arayüzünü kullanıyor. Kullanışlı özellikleri ve uygulamaları olsa da TouchWiz, hantal yapısıyla eleştirilerin odak noktası olmuştur. S5’le birlikte daha hızlı bir sistem oluşturan Samsung, önümüzdeki dönemlerde TouchWiz arayüzüne yeni özellikler katmaya devam edecek.
 
Yeni tema özelliğiyle birlikte kullanıcılar, TouchWiz’de renk düzenlerini, simgelerini ve diğer içerikleri değiştirebilecekler. Önümüzdeki günlerde yeni bir güncellemeyle tema özelliğini mobil cihazlarına getirmesi beklenen Samsung, bunu ilk olarak Galaxy S6’da da kullanılabilir.


 
Aşağıda Samsung’un Android 5.0 sonrası değişen bildirim ekranında, bildirimlerin daha detaylı olarak görüntülenmesi için S Finder’ı sol üst köşeye taşıdığını görebiliyoruz.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0