• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung'un Akıllı Saati Kablosuz Şarj Özelliğiyle Geliyor!

Samsung'un Akıllı Saati Kablosuz Şarj Özelliğiyle Geliyor!

0
0
0
0
0
Samsung'un yeni akıllı saati olacak Orbis kod adlı saat hakkında birkaç detay ortaya çıktı.
Samsung'un Moto 360 ve LG G Watch R gibi yuvarlak tasarıma sahip olacak akıllı saatine dair detaylar Mobil Dünya Kongresi öncesi şekillenmeye başladı.

MWC 2015'te tanıtılacak olan Orbis kod adlı saat hakkında bu haberimizde detaylarını paylaşmıştık. Daha sonra Tizen işletim sistemini kullanılacağı öğrenildiğinde ise bu haberimiz ile sizlerle ilettik. 

Şimdi ise biraz daha detaylandırılan bilgilere göre Orbis kod adlı saatte kablosuz şarj özelliği olacak. Yani saati şarj etmek için bileğimizden bile çıkarmaya gerek kalmayacak. Bu gelişme sonucunda biraz daha merak uyandıran saatin en büyük eksisi Tizen olarak görünüyor. Android Wear gibi bir sistem yerine Tizen kullanması satışlarında etkileyeceği için bir sıkıntı yaratabilir.

Fakat Tizen'in bir uyumluluk ayarlaması bu sorunu ortadan kaldırabilir. Aynı zamanda Samsung akıllı saatler için daha güzel bir arayüz ve daha hoş bir kullanım sağlaması tüketicileri etkileyerek Orbis kod adlı saati tercih etmelerine yol açabilir.Sonuç olarak Orbis, yuvarlak tasarımlı ve Tizen işletim sistemine sahip bir saat olacak. metal çerçevesinin döndürülebilir şeklinde olacağı saatte menü ve sekme geçişleri bu şekilde sağlanacak. Wireless şarj özelliği ile kablosuz şekilde şarj edilebilecek saat Mart ayındaki Mobil Dünya Kongresi'nde görücüye çıkacak.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0