• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung TouchWiz’i Başka Telefona Nasıl Kurabiliriz?

Samsung TouchWiz’i Başka Telefona Nasıl Kurabiliriz?

1
0
0
0
0
Samsung’un arayüzü TouchWiz, sık sık çeşitli sebeplerden dolayı eleştiriliyor olsa da farklı kullanıcıların bu arayüzü kullanmak istememesine neden değil. Bir uygulama sayesinde Samsung tarafından üretilmeyen (!) arayüzü telefonunuza rahatlıkla kurabilirsiniz.

Samsung’un arayüzü TouchWiz, sık sık çeşitli sebeplerden dolayı eleştiriliyor olsa da farklı kullanıcıların bu arayüzü kullanmak istememesine neden değil. Bazı uygulamalar sayesinde Samsung tarafından üretilmeyen (!) arayüzü telefonunuza rahatlıkla kurabilirsiniz.

Örneğin TouchWizify ve S Launcher ismindeki bu iki uygulama, Android platformundaki tüm cihazlar tarafından kullanılabiliyor.

Programı kurduktan sonra yeni arayüzünüz artık otomatik olarak telefonunuz açıldığında karşınıza çıkacak. Eğer bunu istemiyorsanız Ayarlar kısmından değiştirebilirsiniz. Fakat şunu da belirtelim, uygulama telefonunuzdaki tüm arayüzü farklı hale getirmiyor. Örneğin Telefon Rehberi, Ayarlar ve diğer alt menüler, cihazınızda olduğu gibi kalıyor.

Google Play’de ‘TouchWiz theme’ ya da 'TouchWiz launcher’ araması yaparak buna benzer birçok arayüzü telefonunuza kurabilirsiniz. 

Ücretsiz olarak şuradaki bağlantıyı kullanarak kurabileceğiniz S Launcher uygulamasının diğer özelliklerine de sahip olmak istiyorsanız 3.99 dolar ödemeniz gerekiyor.Kaynak: PhoneArena

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0