• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung'un Devasa Ekrana Sahip Galaxy View Tableti Yakında Gelebilir

Samsung'un Devasa Ekrana Sahip Galaxy View Tableti Yakında Gelebilir

1
0
0
0
0
Samsung'dan bilgisayar ekranlarıyla yarışır boyutta bir tablet geliyor.
Geçtiğimiz günlerde istatistik devi Counterpoint'in hazırladığı verilere göre Samsung, kullanıcı sayısı ve telefon satışı rakamları ile telefon dünyasının devi olmuştu. Ancak Samsung'un hedef kitlesi sadece telefon kullanıcıları değil.

Kore devi şirket, birkaç hafta önce özellikleri ile oldukça dikkat çeken Galaxy View adlı tableti duyurmuştu. Oldukça geniş bir ekrana sahip olan tablet, okullarda ya da şirketlerde kullanım amacı ile tasarlanmıştı.Yalnız Galaxy View'a tablet diyoruz ancak, kendisi neredeyse televizyon olacak bir boyuta sahip. 18.4-inç boyutunda olan devasa tablet özellikleri bakımından da ilgi çekici durmakta. Android işetim sistemine sahip tablet, Bluetooth Special Interest Group (SIG) serfitikası almış durumda. Ayrıca tablette RRA sertifikası da bulunmakta (temiz göstergeyle alakalı bir sertifika).

SM-T670 model adına sahip olan dev tablet oldukça kısa bir süre sonra muhtemelen Güney Kore'de satışa sunulacak. Bu denli büyük bir tabletin özellikle eğitim alanında öğrencilere oldukça yararlı olması beklenmekte. Sahip olduğu büyük ekran sanat, sağlık ve benzeri pek çok önemli şeyde öğrencilerin işine fazlasıyla yarayabilir.

Tabletin özellikleri resmi olarak ortaya çıkmış değil ancak pek çok sızıntı olmuş durumda.Bu sızıntılar doğrultusunda tablette 1920x1080 piksel çözünürlükte ekran, Exynos 7580 çipset, 2GB RAM ve 32GB sabit depolama alanı, beklenen bazı özellikler.

Kaynak: Sammobile 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0