• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung’un Katlanabilir Ekranlı Telefonu Nasıl Çalışıyor?

Samsung’un Katlanabilir Ekranlı Telefonu Nasıl Çalışıyor?

0
0
0
0
0
Samsung’un Katlanabilir Ekranlı Telefonu Nasıl Çalışıyor?
Bir Twitter kullanıcısı, Samsung’un katlanabilir ekrana sahip telefonunun çalışma prensibini gösteren bir video yayınladı.
Samsung, birkaç gün önce 2016 SID Ekran Haftası etkinliğinde yeni nesil ekran teknolojisinin nasıl olacağı hakkında mini bir gösteri yapacağını açıklamıştı. Sanal gerçeklik cihazlardaki OLED ekran, hologram teknolojisi ve katlanabilir ekranla ilgili kullanıcıların meraklarını giderecek bilgiler paylaşmaya başlayan Samsung’un daha önce patentini aldığı ‘katlanabilir ekranlı akıllı telefon’un çalışma prensibini gösteren bir video yayınlandı.

Konferansta bulunan katılımcılardan bir tanesi, Samsung’un katlanabilir ekranıyla ilgili Twitter hesabından kısa bir video paylaştı. Videoda bu ekranın hangi yeteneklere sahip olduğuyla ilgili pek bir bilgiye erişemesek de Samsung’un katlanabilir ekran teknolojisini ne kadar ciddiye aldığını görebiliyoruz.
 


Birkaç hafta önce 3 yıldır bu ekran teknolojisi üzerinde çalıştığını açıklayan şirket, Samsung Display’in çalışmalarına devam edeceğini ve mümkün olan en kısa sürede katlanabilir ekranlı telefonu pisaya sürmek istediklerini söyledi.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0