• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung'un Meydan Okumasına Apple'dan Fotoğraflı Cevap

Samsung'un Meydan Okumasına Apple'dan Fotoğraflı Cevap

0
0
0
0
0
Teknoloji savaşları tüm hızıyla devam ederken Apple, Samsung’a kafa tutarak iPhone 6 ile çekilen fotoğrafları yayımladı. MWC 2015’te savaş baltalarını ortaya çıkaran Samsung, Galaxy S6’nın iPhone 6 Plus’tan daha iyi bir kameraya sahip olduğunu söyleyip ortaya çeşitli fotoğraflar atmış ve tartışmanın fitilini ateşlemişti. 
Teknoloji savaşları tüm hızıyla devam ederken Apple, Samsung’a kafa tutarak iPhone 6 ile çekilen fotoğrafları yayımladı. MWC 2015’te savaş baltalarını ortaya çıkaran Samsung, Galaxy S6 lansmanı iPhone 6 Plus’tan daha iyi bir kameraya sahip olduğunu söyleyip ortaya çeşitli fotoğraflar atmış ve tartışmanın fitilini ateşlemişti. 

Her türlü konuda rahatlıkla tartışabilen iki firma arasındaki bu rekabet Apple’ın fotoğrafları yayımlamasıyla birlikte farklı bir boyuta ulaştı. iPhone 6 ile çekildiği iddia edilen görüntüler iOS’ta bulunan fotoğraf uygulamalarıyla düzenlenmiş ve ortaya gayet başarılı bir sonuç çıkmış. DSLR fotoğraf makineleriyle kıyaslanacak kadar başarılı olan görüntüler Snapseed, VSCO CAM, Instagram, AdobePhotoshop Express ve Afterlight gibi uygulamalar sayesinde son halini almış.Bu tartışmayla birlikte aralarındaki rekabeti iyice coşturan şirketlerin bir sonraki tartışma konusunu merakla bekliyoruz. iPhone 6 ile çekilen fotoğrafların bazılarını aşağıda inceleyebilirsiniz. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0