Samsung'un Rehber Sorunu Nasıl Çözülür?

2
0
0
0
0
Samsung'un Rehber Sorunu Nasıl Çözülür?
Samsung kullanıcıların ortak derdi olan rehberin yavaş açılması sorununun çözümü artık çok basit! Bu uygulama ile artık rehberiniz hızlanacak, dilediğiniz temayı seçebilecek ve kolayca arama yapabileceksiniz.
Bir çoğumuz da farkındayız ki Samsung telefonların rehberleri geç açılıyor. Zamanla alışsak da bu duruma içten içe gıcık oluyoruz. Fakat bu sorunu kökünden çözecek süper bir uygulama ile karşınızdayız, ExDialer!

 Uygulama Ücretli Mi?

Uygulamamız aslında ücretsiz bir uygulama değil, fakat uzun bir süre bedava kullanıyoruz bu yüzden bu konuda bize bir sıkıntı çıkarmıyor. Zaten para ile de alsak pişman olmayacağımız ender uygulamalardan birisi.

 Nasıl Kullanılıyor?

Uygulamayı kullanmak ise çok basit! Marketten edindiğimiz uygulamayı kurunca telefonumuzun menüsüne “telefon” ve “kişiler” olarak iki tane simge geliyor. “telefon” olan simgeye zaten aşinayız samsung kullananlar bilirler telefon menüsü, son aranan numaralar, tuşlar kısmı yani.  “kişiler” de bildiğimiz rehber. Bunları ana ekrana yollayabiliyoruz samsung marka telefonlarımızda, hatta hızlı başlata da eklersek ulaşımı daha kolay olur.

Uygulamanın kısayollarını kolayca ulaşabileceğimiz bir yere taşıdıktan sonra zaten basit ve sade bir program olduğu hemen gözümüze çarpıyor. Aramak istediğiniz arkadaşınızın adını yazar gibi yapsanız da numarasından kesitler yazsanız da program hemen onu bulup karşınıza çıkarıyor. Uygulamada tuş renkleri ve tema seçmek mümkün. Seçenekler kısmından bunu kolayca ayarlayabiliyoruz. Hatta temaların değişeceği zaman aralıklarını bile ayarlayabiliriz. Tek bir eksiği var bu programın, o da arama geçmişini silmek isterseniz o zaman samsung’un kendi telefon uygulamasına girip, arama geçmişini silmeniz gerekiyor o kadar.

Sonuç olarak artık kişiselleştirilebilir, kolayca anlayabileceğimiz ve çözeceğimiz ve en önemlisi hızlı bir rehberimiz var. Teşekkürler ExDialer!

 
  ExDialer Uygulamasını İndirin
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0