• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung'un Türkiye Başkanı, Mağazalara İnip Müşterilerle Konuştu

Samsung'un Türkiye Başkanı, Mağazalara İnip Müşterilerle Konuştu

0
0
0
0
0
Samsung'un Türkiye Başkanı, Mağazalara İnip Müşterilerle Konuştu
​Samsung Electronics Türkiye tüketici elektroniği ekibi, müşterilerin ihtiyaçlarını yerinde görmek amacıyla mağazalarda satış temsilcisi olarak müşterilerle bire bir iletişimde bulundu.
Samsung Electronics Türkiye tüketici elektroniği ekibi, müşterilerin ihtiyaçlarını yerinde görmek amacıyla mağazalarda satış temsilcisi olarak müşterilerle bire bir iletişimde bulundu.

55 kişilik üst düzey yöneticilerden oluşan bu ekip, 23 Ocak tarihinde İstanbul’un çeşitli Samsung mağazalarında satış ekibiyle birlikte çalıştı. Ülkemizde kullanıcıların talep ve sorunlarını daha yakından dinlemek için gerçekleştirilen bu etkinliğin başında Samsung Electronics Türkiye Başkanı Yoonie Joung bulundu.Yaptıkları bu girişimle ilgili açıklamalarda bulunan Joung, “Samsung Electronics olarak, tüketicilerimizin ihtiyaç ve taleplerini karşılamaya yönelik ürünler ve teknolojiler sunmaya öncelik veriyoruz. Tüketicilerimiz çalışmalarımızın odak noktasını oluşturuyor. Bu nedenle onları daha yakından tanımak, taleplerini ve sorunlarını öğrenmek adına sahada bire bir iletişim kurduk. Aldığımız geri dönüşler geliştireceğimiz tüketici odaklı üretim ve pazarlama stratejilerimizi doğrudan etkileyecek” dedi.

Üst düzey yöneticilerden oluşan bu ekip, müşterilerle diyalog kurmanın yanında satış temsilcilerinin yaşadığı sıkıntıları da yerinde görme imkanına sahip oldu.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0