• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung’un Unpacked Etkinliği Davetiyesi, Galaxy Note 7'nin Tüm Detaylarını Ortaya Çıkardı!

Samsung’un Unpacked Etkinliği Davetiyesi, Galaxy Note 7'nin Tüm Detaylarını Ortaya Çıkardı!

0
0
0
0
0
Samsung’un 2 Ağustos tarihinde düzenleyeceği Unpacked etkinliği ile ilgili birkaç önemli detaya erişme fırsatı yakaladık.
Galaxy Note 6 mı olacak yoksa 7 mi derken Samsung’un 2016 Unpacked etkinliği davetiyesi sayesinde yeni Note modelinin isminin ne olacağı çok yüksek ihtimalle ortaya çıktı. Davetiyenin tasarımına baktığımızda, 7 rakamı gözümüze gözümüze çarpıyor. Bu saatten sonra cihaz Galaxy Note 6 ismiyle lanse edilirse ağır trollenmiş olacağımızı düşünüyorum.

Davetiyedeki bir diğer ipucu da “The next edge is just around the corner” ifadesi. Bu ifade, muhtemelen Note 7’nin kıvrımlı ekran versiyonuna, belki de Note 7’nin yalnızca kıvrımlı ekranla geleceğine ya da tek başına farklı bir cihaza dikkat çekmek için kullanılmış. Her halükarda yeni bir edge model duyurusunun eli kulağında (asıl tarih 2 Ağustos fakat bir sürprizle de karşılaşabiliriz) olduğunu söyleyebiliriz.Galaxy Note 7’yi görmek için şimdiden sabırsızlanmaya başladık. Bu zamana kadar farklı kaynakların tek bir ağızdan gelen söylemlerden yola çıkacak olursak, Galaxy Note 7’de 5.8 inçlik QHD ekran, Snapdragon 823 işlemci, 4000mAh gücünde pil, USB Type-C port girişi, IP68 suya ve toza karşı dayanıklılık sertifikası ve iris tarayıcının olacağı belirtiliyor. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0