• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung'un Yaratıcı Kablosuz Şarj Projesi: Recharge Yourself

Samsung'un Yaratıcı Kablosuz Şarj Projesi: Recharge Yourself

0
0
0
0
0
Sarj aletlerinin hayatımızdaki önemini tartışmaya gerek yok herhalde. Peki onlardan hamak yapmaya ne dersiniz?
Her sabaha yeni bir Samsung haberiyle uyanmaya şaşırmadığınızı tahmin ediyorum. Ama bu sefer Samsung, yeni bir telefon haberiyle değil de bambaşka bir projeyle karşımıza çıkıyor.

Reklamın iyisi kötüsü olmaz diyen Samsung, oldukça farklı bir fikirle kullanıcıları bir araya toplamış. Galaxy S6’ya özel olarak hazırlanan projede, tamımı 3 kilometreyi bulan şarj kabloları toplamış. Bu yetmezmiş gibi bir de topladığı kablolardan hamak yapmış.  

Recharge Yourself adındaki proje, gelecekte yaygınlaşacak olan kablosuz şarj teknolojisi temel alınarak yapılmış. Yani kısacası ‘’geri dönüşüm projesi’’ başlığı altında, bu zamana kadar telefonlarıma hizmet eden şarj aletlerinin artık keyfimize hizmet etmesi sağlanmış. Dieter Reyntjens (Samsung Belçika Mobil Pazarlama Müdürü) yaptığı açıklamada “Kablosuz şarj aletleri gitgide yaygınlaşıyor. Starbucks, McDonald’s, Ikea ve Lexus gibi markalar çoktan müşterilerine telefonlarını kablosuz şarj edebilme imkanı vermeye başladı. Son ürünlerimiz Samsung Galaxy S6 ve S6 Galaxy edge kablosuz şarj etme özelliğine sahip. Biz de yaratıcı ve eğlenceli bir yolla yakında tüm şarj kablolarına elveda diyebileceğimizi göstermek istedik.” dedi.
 

Leo Burnett Belçika’nın elindne çıkan projede Evy Puelinckx ile ortaklığa gidilmiş. Teknolojinin faydalarını gözler önüne süren hamaklar için ise yaklaşık 160 adet şarj aleti toplanmış. 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0