• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung’un Yeni Galaxy Mega Telefonu Görüldü

Samsung’un Yeni Galaxy Mega Telefonu Görüldü

0
0
0
0
0
Galaxy serisinin en büyük ekranlı telefonu olan galaxy meganın yeni modeli diğer modelden de daha büyük olacak söylentileri gelmekte. Bir önceki galaxy mega modelih.tırlayacağınız gibi 6.3 inçlik bir boyuta sahipti.
Galaxy serisinin en büyük ekranlı telefonu olan Galaxy Mega'nın yeni modeli diğer modelden de daha büyük olacak söylentileri gelmekte. Bir önceki galaxy mega modeli hatırlayacağınız gibi 6.3 inçlik bir boyuta sahipti. Yeni modelede bu boyut tam 7 inç olacak söylentileri telefonun artık  ‘tablet mi telefon mu?’ katagorisine gireceği sorusunu akla getiriyor. ‘ST-T2558’ kod modelinde çıkacak olması beklenen yeni Mega modelinin görüntüleri sızmış durumda. Sızan görseller telefonun 7 inç boyutunda ve olabildiğince ince olduğunu gösteriyor.
 
Bildiğiniz gibi Galaxy Mega modelleri performanstan çok internette rahatca gezinen ve büyük bir ekran isteyen kullanıcılar için geliştirilmişti. Bu durum yeni modelde de korunacak gibi. Modelin ekran çözünürlüğü 1280x720p yani full hd yerine hd bir ekran kullanılmış.
 
Özellikleri ise, dört çekirdekli 1.2 GHz hızında bir işlemci ve 1.5 GB RAM’e sahip olması beklenen cihaz ayrıca 8GB ve 16GB seçenekleriyle sunulacak ve MicroSD destiğide ile harici hafıza desteği de sunacak. Cihazda kamera, arka tarafta 8mp, ön tarafta ise 2mp olarak konumlandırılacak.

                                                        
Yeni Galaxy Mega 7 inçlik boyutuyla telefon sektörünün en büyük telefonu, acaba ne kadar tutar bilemeyiz ama bu telefonu tutacaklar bir hayli zorlanacak.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0