• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung'un Yeni Kapaklı Akıllı Telefonu Sızdırıldı

Yeni Bir Dede Telefonu Geliyor: Samsung'un Kapaklı Akıllı Telefonu Sızdırıldı

1
0
0
0
0
Samsung'un hem kapaklı hem de dokunmatik ekrana sahip yeni akıllı telefonu Galaxy Folder 2 sızdırıldı. Cihaz hem basit kullanım arayüzü hem de tuşlu yapısıyla genellikle yaşlı bireylere hitap ediyor.
Yakın zamanda üst seviye akıllı telefonu Galaxy Note 7'yi tanıtacak olan Samsung, üst segment cihazlarının yanı sıra giriş ve orta segmentte de yeni cihazlar üzerinde çalışmaya devam ediyor.

Samsung'un hem kapaklı hem de dokunmatik ekrana sahip yeni akıllı telefonu Galaxy Folder 2, GFXBench'in veri tabanında ortaya çıktı. Giriş seviye özellikleri olan cihaz teknik özelliklerinden ziyade eski nesil tuş dizilimine sahip kapaklı bir telefon olmasının yanı sıra aynı zamanda dokunmatik ekranı ve Android işletim sistemiyle çalışmasıyla dikkat çekiyor. Aslında benzer bir model daha önce Galaxy Folder adıyla tanıtılmıştı.Cihazın ortaya çıkan teknik özelliklerinden kısaca bahsedecek olursak Samsung Galaxy Folder 2'de 3.8 inçlik 800x480 piksel çözünürlüklü dokunmatik ekran bulunuyor. Cihaz gücünü 4 çekirdekli 1.54GHz hızında çalışan bir işlemciden alıyor ancak işlemcinin modeli henüz bilinmiyor. Cihazda 2GB RAM, 16GB dahili depolama kapasitesi, 8MP çözünürlüklü arka ve 5MP çözünürlüklü ön kameraya yer veriliyor.

Ortaya çıkan görsellerinde varsayılan olarak TouchWiz'in kolay kullanım arayüzüyle görülen cihaz eski nesil tuş dizilimi ve kapaklı yapısıyla yaşlı ancak teknolojiden kopmak istemeyen bireylere hitap ediyor. Cihaz Android 6.0 Marshmallow işletim sistemiyle çalışıyor. Samsung'un genel olarak yaşlı bireylere yönelik cihazlarını Çin'de satışa sunması nedeniyle bu cihazın da ilk olarak Çin'de satışa sunulacağı tahmin ediliyor. Samsung Galaxy Folder 2 büyük olasılıkla resmi olarak Ağustos ayında tanıtılacak.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0