• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung’un Yeni Telefonlarında Dahili Canlı Yayın Özelliği Bulunuyor

Samsung’un Yeni Telefonlarında Dahili Canlı Yayın Özelliği Bulunuyor

1
1
0
0
0
Samsung’un Yeni Telefonlarında Dahili Canlı Yayın Özelliği Bulunuyor
Samsung dün akşam tanıtımını yaptığı Galaxy Note 5 ve S6 Edge Plus modellerinin kameralarına, Periscope ve Meerkat gibi popüler uygulamalara alternatif olacak bir özellik ekledi.
Kullanıcıların direkt YouTube üzerinden canlı yayın yapmalarına izin veren Live Broadcast isimli bu özellik telefonun dahili kamerasına eklenmiş özelliklerden biri olarak öne çıkıyor.

Dilerseniz canlı yayın yapmak yerine yayınızı daha sonrasına da programlayabildiğiniz uygulama, saniyede 60 kare hızında 1080 piksel çözünürlükte videolar çekmenize izin veriyor. (ama internetiniz bu videoları yükleyeme ya da izlemeye izin veriyor mu?)

Son derece kullanışlı ve YouTube ya da farklı platformlarda canlı yayın yapan kullanıcılar için bir tercih sebebi olabilecek bu özellik malesef sosyal herhangi entegrasyon içermediğinden yorumları anlık olarak göremiyorsunuz.

Canlı yayın uygulamaları ilerleyen dönemde trendi belirleyen dahili uygulamalardan biri haline gelebilir ve tüm büyük üreticilerin üzerine gittiği bir unsur olabilir bunu zamanla göreceğiz; ancak Samsung’un bu yıl trend hale getirmeye çalıştığı özelliğin daha önceki Sony Xperia modellerinde var olduğunu da söylemeden geçmemek gerekir. (Sonra “wibtikni sinyyi sivmiyir” diyorsunuz)
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0