• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung'un Yeni Telefonu Galaxy J1 Mini'nin Özellikleri Sızdırıldı!

Samsung'un Yeni Telefonu Galaxy J1 Mini'nin Özellikleri Sızdırıldı!

0
0
0
0
0
Samsung'un düşük bütçeli kullanıcılar için ürettiği telefonun adının Galaxy J1 Mini olacağı kesinleşti ve telefonun özellikleri sızdırıldı.
Samsung'un bitmek bilmez telefonlar ordusunun arasına yeni bir telefon modelinin daha geleceği bir süre önce kesinleşmişti. Sızdırılan belgeler ve yazılımlarda sadece model numarası görülebilen telefonun ismi belirlenmemişti. Bugün sızdırılan GFXbench, Zauba, ve Spreadtrum verilerine göre telefonun isminin Galaxy J1 Mini olacağı kesinleşti ve telefonun özellikleri açıklanmış kadar oldu. Beklediğimiz gibi düşük bütçeli kullanıcılara hitap edecek olan telefonun J serisinin önceki modelleri gibi düşük performansa sahip olacağı kesinleşti.

SM-J105F model numarasına sahip olan Galaxy J1 Mini GFXbench sonuçlarına göre Spreadtrum quad-core 1.5GHz işlemcili SC8830 çipsete, 800x480 ekran çözünürlüğüne, 1GB RAM'e ve 8GB depolama alanına sahip olacak. Android 5.1.1 Lollipop işletim sistemini kullanacak olan Galaxy J1 Mini 5MP ön, VGA arka kameraya sahip olacak.Zauba (Hindistan'ın ithalat ve ihracatının bilgilerinin bulunduğu bir site) verilerine göre telefonun 4 inch ekran boyutu olması bekleniyor. Aynı siteye göre telefonun Hindistan'da satış fiyatı sadece 50$.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0