Samsung'un Zoom Serisi Devam Edecek

0
0
0
0
0
Samsung'un Zoom Serisi Devam Edecek
İddialara göre Samsung'un Zoom serisi S5 ile devam edecek. Daha gelişmiş kamera ve özellikler ile karşımıza çıkacak molan S5 Zoom'un bir kaç detayı sızdı. 
Samsung'un ilk olarak Galaxy S3 ile üretmeye başladığı Zoom serisi, S4'te de sürmüştü. Şubat ayında tanıtılan Galaxy S5'te de Zoom geleneğinin süreceğine dair dedikodular çıkmaya başladı. 

Aslında Zoom serisi, Nokia'nın Lumia 1020 ve Pureview 808'de olduğu gibi kamera odaklı akıllı telefon serisi. Normal bir S3'ten veya S4'ten farklı olarak, daha büyük bir sensöre ve yakınlaştırmaya sahip Zoom'lar yapısıyla da, fotoğraf çekerken daha rahat bir tutuş sunuyor. Bunların yanı sıra fotoğraf müdahalesine açık olan ek yazılım ile ISO'dan diyaframa pek çok ayarın kolay bir şekilde yapılabilmesi mümkün. 

İtalyan web sitesinin yayınladığı bilgiye göre Samsung yeni Zoom modelini, S5 üzerinde uygulayacak. 4.8 inç ekrana, 8 GB dahili ve 2 GB RAM belleğe sahip olacak yeni Zoom, 20 MP'lik bir kamerayla gelecek. 

Tabi esas heyecan veren nokta ise optik yakınlaştırma ve Samsung'un kendi ürettiği 6 çekirdekli Hexa 5 işlemcinin kullanılacak olması. Android 4.4.2 işletim sisteminin yüklü olacağı S5 Zoom'un henüz ne zaman çıkacağı belli değil.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0