• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung'dan Instagram'a Rakip Yeni Sosyal Medya Uygulaması: Waffle

Samsung'dan Instagram'a Rakip Yeni Sosyal Medya Uygulaması: Waffle

0
0
0
0
0
Samsung'un yeni duyurduğu Waffle isimli yeni sosyal medya ile yeni bir trendi yakalamaya çalışacak.
Samsung'un SXSW 2016'da tanıttığı 3 projesinden biri olan Waffle, yeni nesil bir sosyal medya anlayışını getirebilir. Instagram mishali bir fotoğraf paylaşım uygulaması olan Waffle'da paylaşacağınız fotoğraf bir zincir gibi büyümekte.

Oldukça mantıklı ve farklı bir deneyim sunacak olan Waffle'ın güzel bir mantığa indirgenmiş olmasıyla tutması da oldukça muhtemel. Kullanım şekli de oldukça basit olan uygulamada tek bir fotoğraf paylaşımı üzerinden takip eden kişiler bu fotoğrafa eklemeler yaparak zenginleştiriyor.Aşağıdaki videoda görebileceğiniz şekilde anlatmak gerekirse, diyelim ki sevdiğiniz bir arkadaşınızın doğum günü. Siz de arkadaşınızın fotoğrafına "Mutlu Yıllar" yazarak paylaştınız. Bundan sonra ise bu paylaşımı gören her bir kişi bu fotoğrafın üstüne, altına ya da yanına kendince fotoğraflar çekip ekliyor ve kocaman bir fotoğraf duvarı oluşuyor. Eğer tam anlamadıysanız aşağıdaki videodan demek istediğimi rahatlıkla anlayacaksınız.
 

İlk olarak sadece Samsung cihazlarında kullanılmak üzere Samsung'un kendi uygulama mağazasına gelecek olan Waffle, kısa süre içerisinde Google Play, App Store ve Windows Phone'a gelecektir.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0