• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung, Yayınladığı Reklam Videosuyla Yeni iPhone’lara Giydirdi!

Samsung, Yayınladığı Reklam Videosuyla Yeni iPhone’lara Giydirdi!

0
0
0
0
0
Samsung, Yayınladığı Reklam Videosuyla Yeni iPhone’lara Giydirdi!
Samsung, yeni TV reklamıyla kablosuz şarj özelliğine sahip olmayan iPhone 6s ve 6s Plus’a giydirdi.
Apple’ın reklam videolarında kullandığı ‘eğer bu bir iPhone değilse, iPhone değildir’ sloganı, Samsung tarafından fena ti’ye alındı. 

Bildiğiniz gibi Apple, her zaman çok agresif bir reklam politikası izliyor. Ürettikleri iPhone’ların ‘rakipsiz’ ve piyasanın en iyisi olduğunu vurgulayan Apple’a karşılık Samsung, bizim buralarda ‘hele bi soluklan yeğenim’ anlamına gelen TV reklamı yayınladı. Reklamda yeni iPhone’larda bulunmayan fakat Galaxy Note 5 ve S6 Edge Plus’ta yer alan ‘kablosuz şarj’ özelliğine vurgu yapan Samsung, Apple’ın sloganına karşılık olarak ‘bu bir telefon değilse, bir Galaxy’dir’ sloganını kullanmış. Hatırlayacağınız üzere birkaç gün önce de Sony, Apple henüz lansmanını yapmadan kendi ürünlerine dikkat çekmek amacıyla bir tweet paylaşmış ve ilk atışmayı gerçekleştirmişti.
 

Bildiğiniz üzere yeni iPhone’lar, 12 Eylül tarihinden itibaren ön siparişe sunulacak. Galaxy Note 5 ve S6 Edge + ise şu anda satın alınabilir durumda.

Peki kablosuz şarj yeteneklerinden yoksun olan yeni bir iPhone yerine Note 5 ya da S6 Edge + almayı tercih eder misiniz? Anketimize mutlaka katılın.


0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0