• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung Z3'ün Yeni Bir Görüntüsü Ortaya Çıktı!

Samsung Z3'ün Yeni Bir Görüntüsü Ortaya Çıktı!

0
0
0
0
0
Samsung'un yeni telefonu Z3'ün yeni bir görüntüsü ortaya çıktı ve telefonun satışının yakın bir tarihte başlayacağı açıklandı.
Samsung, telefon serilerinden olan Z serisinin ilk telefonu Z1'den sonra ikinci bir modelin geleceğini bir süre önce belirtmişti. Birçok haber sitesi yeni çıkacak telefonun Z2 adı taşıyacağını düşünürken Z3 ismi açıklandı. Samsung bu açıklamayı yaptıktan sonra telefonuna güveninin bir işareti olarak telefonu beklenilenden daha çok ülkede satışa sunacağını bildirdi.

Bu yayılmanın nedeni tabii ki daha fazla kullanıcı sayısına ulaşmak olsa da Samsung Z1 serisinin en çok satışının yapıldığı Bangladeş ve Hindistan, bu modelde de Samsung'un ana hedefi olacak.


(Önceden sızdırılmış olan fotoğraflardan birisi)

Şimdiye kadar birkaç fotoğrafı sızmış olsa da, Tizen 3.0 işletim sistemine sahip olacak yeni telefonun bütün özellikleri açıklanmış değil. Z3 720p çözünürlükte ekrana, quad-core 1.3 GHz Spreadtrum çipsete, 1.5 GB RAM'e, 8 megapixel arka, 5 megapixel ön kameraya sahip olacak.


(Sızdırılan en yeni fotoğraf)

Batarya boyutu küçük sayılamayacak olan telefon 2600 mAh batarya kullanacak. Telefonun sızdırılan fotoğraflarının ardından yakın bir tarihte Hindistan'da satışa çıkartılacağı bildirildi.

Kaynak: PocketNow 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0